Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Ünlü yıldızın sözlerine sunucu bile dondu kaldı: Benim kızım o kadar çirkindi ki! İnanmazsan internette ara da bak

Onu bütün dünya arkası arkasına, neredeyse nefes alır üzere geçirdiği estetik operasyonlarla konuştu. O denli ki doğal haliyle yaş almaya bıraksaydı kendini, bugünkü halinden çok farklı bir imajı olacaktı.

Ünlü yıldızın sözlerine sunucu bile dondu kaldı: Benim kızım o kadar çirkindi ki! İnanmazsan internette ara da bak
53 views
21 Temmuz 2023 - 9:00

‘KIZIMIN NE KADAR BERBAT OLDUĞUNA İNANAMIYORUM’
Bu bir yana… Geçtiğimiz gün katıldığı bir programda söylediği sözlerle dünya üzerindeki milyonlarca anneden çok daha farklı olduğunu da gözler önüne serdi.

Bütün annelere nazaran doğurdukları bebekler – daha birinci gün kime benzedikleri muhakkak olmasa bile- dünyanın en hoş bebeğidir. Büyüdükçe de bu durum değişmez.

Özetlemek gerekirse bir anne için kendi canından, kendi kanından çocukları, sayıları kaç olursa olsun dünyanın en hoş ve en güzel varlıklarıdır. Fakat belirli ki şov dünyasının bu ünlüsü için değilmiş.

Çünkü bu ünlü katıldığı bir sohbet programında kızından kelam ederken “O çok nahoştu. Onun ne kadar nahoş olduğuna inanamıyorum” diye konuştu.

Kim mi bu kendi öz kızının küçükken çok nahoş olduğunu söyleyen ünlü? İsmini söyleyince onu çabucak tanıyacaksınızzaten: Katie Price.

SUNUCU DA SÖYLEYECEK KELAM BULAMADI
Gösteri dünyasında modellikten oyunculuğa, TV ünlüsü olmaya hatta oradan da kitap yazmaya uzanan geniş bir yelpazede birçok çalışmaya imza atan 45 yaşındaki Katie Price, GK Barry’nin sunuculuğunu üstlendiği Saving Grace isimli podcast yayınına katıldı.

İşte o programda da Princess ismini verdiği kızının küçükken berbat olduğunu söyledi. Bu kelamlarıyla de dinleyenleri de sunucuyu da şoke etti.

Aslına bakılırsa Katie Price, kızının şu andaki halini övmek için bu tanımlamayı yaptı. Ancak yeniden de sözleri gerçek seçmediği için tenkit konusu edildi.

‘ZALİM DEĞİLİM, BU TÜRLÜ OLDUĞUNU BİLİYORUM’
Bu hatırlatmadan sonra dönelim Katie Price’ın programda söylediklerine. Eski eşi Peter Andre’den dünyaya gelen 16 yaşındaki kızı hakkında ” Çok çirkindi” dedi Price. Bu kelamlar üzerine programın sunucusu sözün tam manasıyla donup kaldı.

Price ise buna aldırmadan konuşmasını sürdürdü: “Çok nahoştu. İstersen internette orta. O vakit ne kadar berbat olduğuna artık de ne kadar güzel göründüğüne inanamıyorum.”

Katie Price bunun akabinde da şunları söyledi: ” Zalim değilim. Bunun bu türlü olduğunu beynimde biliyorum.”

Katie Price, şu anda 16 yaşında olan kızı Princess Tiaamii Crystal Esther Andre’ni yakışıksız olduğunu söyledi. Sunucu dahil herkes şoke oldu. 

ANNESİNİN GENÇLİĞİNE BENZETİLİYOR:Aslına bakılırsa Katie Price’ın kızı Princess, kıvırcık saçları ve mavi gözleriyle annesinin gençlik yıllarına benzetiliyor. Genç kız, daha şimdiden bir modellik firmasıyla mutabakat imzaladı. Bu gelişmeden babası Peter Andre de şad. Kızının şov dünyasında aktiflik göstereceği süreçte ona her vakit takviye olacağını belirtiyor.

FARKLI BİRLİKTELİKLERDEN BEŞ ÇOCUK 
Katie Price farklı birlikteliklerinden beş tane çocuk sahibi oldu. Mesleğinin yükseldiği devirlerde müzikçi Dane Bowers’tan gebe kaldı. Çift ayrıldı ve Price da bebeğini aldırdı.

2002 yılında Manchester United’da oynayan dünyaca ünlü futbolcu Dwight Yorke’tan gebe kaldı. Yorke’tan ayrılmasına karşın çocuğu Harvey’i doğurdu. 

Daha sonra 2005 ile 2009 ortasında Peter Andre ile evlendi. Bu evlilikten Princess’in yanı sıra şu anda 18 yaşında olan Junior Savva Andreas isminde bir çocuğu oldu.

2010 ile 2012 ortasında Alex Reid ile evlendi Price.Son olarak2013 ile 2021 ortasında Kieran Hayer ile evlendi. Bu evlilikten de iki çocuk sahibi oldu. 

ESTETİK BAĞIMLISI: 17 YAŞINDAN BERİ DEĞİŞİYOR
Biraz evvel Katie Price’ın değişiminden daha doğrusu geçirdiği estetik operasyonlardan kelam etmiştik. Gelin onun en meşhur olduğu bu alanı da hatırlayalım. 

 İlk kere 17 yaşında estetik operasyon için bıçak altına yattığını anlatan Katie Price, o vakitten bu yana da 20’den fazla kere müdahale geçirdi. “Estetik beni baştan yarattı” diyen Price, bazen istediği üzere sonuç alamasa da yeniden de o prosedürlerden vazgeçmiyor.

Price 2018 yılında geçirdiği operasyonlarda istediği sonucu elde edememişti. Katıldığı bir TV programında tabibin, yüzünü mahvettiğini savunan Price, bunun üzerine rotasını Türkiye’ye çevirdi ve hoşlaşmak için sık sık seyahat etmeye başladı. Geçen yıl da İstanbul’a gelen Price, operasyonların akabinde geçirdiği kaza sonucu iki bacağını da kırıp uzun müddet tekerlekli sandalye ile gezmek zorunda kalmıştı.

SIK SIK TÜRKİYE’YE GELİYOR
 Katie Price, yeteri kadar hareket edemediği için kilo alınca bu kere de bu hususa tahlil bulmak yani yağ aldırmak için tekrar Türkiye’ye geldi.

O sırada da sözün tam manasıyla zirveden tırnağa estetik operasyonlarla yenilendi. Price, estetik konusunda sahiden de hudut tanımıyor. Yıldız, birkaç yıl evvel yüz gerdirme süreci sırasında çekilen görüntüsünü ve fotoğraflarını da yayınlamıştı.

Üç yıl evvel gerçekleşen operasyonda Price için lokal anestezi kullanılmış, yıldız bir yandan da hekimiyle sohbet etmişti.

Price son olarak bir dizi estetik operasyon için Türkiye’ye gelmeden evvel dış imajından mutlu olmadığını dolaylı olarak açıklamıştı.

KİLO ALINCA BİR DAHA OPERASYON GEÇİRDİ
Katie Price’e yakın bir kaynak, İngiliz basınına yaptığı açıklamada Price’in geçen yıl Türkiye tatilinde bacağını kırdıktan sonra kilo aldığını ve bunun da tesiriyle imgesinden şad olmadığını söyledi.

Price’ın arkadaşı, yıldızın kırılan ve birkaç defa ameliyat geçirdiği bacağı nedeniyle hareket edemediğini bu yüzden de kilo aldığını belirtti.

Katie Price konuk olduğu Packed Lunch isimli programda kilo vermek için çok gayret ettiğini söylemişti. Nişanlısı Carl Woods ile bir çocuk sahibi olmak için tüp bebek tedavisine başlayacaklarını anlatan Price bunun için de kilo vermek zorunda olduğunu eklemişti.

Konuk olduğu programın sunucusu “Ama siz fazla kilolu değilsiniz” dediğinde de Katie Price ” Bence kiloluyum. Olağan kilom 54, fakat şu anda 68 kiloyum” diye cevap vermişti. Price, kıyafetlerinin dar gelmesinden kilo aldığını anladığını da kelamlarına eklemişti.

ÜÇÜNCÜ SAYFA GÜZELİYDİ
Tam ismi Katrina Amy Alexandra Alexis Infield olan Katie Price, 22 Mayıs 1978’de İngiltere’nin Brighton kentinde doğdu. Bir periyot Jordan ismiyle anıldı.

Henüz 4 yaşındayken babasının meskeni terk etmesi onda kalıcı tesirler bıraktı. Annesinin evlenmesinden sonra üvey babasını kabullenmeyerek 18 yaşında konutu terk etti. o periyot ‘Sun’ gazetesi üstsüz modeller arıyordu ve Katie Price, gazeteye üstsüz pozlar verdi. Bu sayede ünlü olan Price, ünlüler topluluğunda görülmeye başlandı.

 

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU