Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Kardeşini evlendirdi… Kendi evlilik müjdesini de düğünde verdi!

2019’da Emmy mükafatlarına damga vurmuş; sahneye çığlıklar atarak çıkıp En Yeterli Bayan Oyuncu mükafatını alırken “Çektiğim bütün acılara değdi” diye bağırmıştı. O günden sonra geçen 4 yıl boyunca alışılmadık stili ve sivri lisanıyla ünlenen bu bayan sayısız projede yer aldı, süratli yükselişiyle milyon dolarlık mutabakatlara imza attı.

Kardeşini evlendirdi… Kendi evlilik müjdesini de düğünde verdi!
119 views
25 Eylül 2023 - 11:00

38 yaşındaki Phoebe Waller Bridge artık İngiltere’nin “altın kızı” olarak anılıyor. 2016’da yayınlanmaya başlayan, sonra 3 yıl orta verip 2019’da 2. dönemiyle ekrana veda eden Fleabag dizisi Phoebe Waller Bridge’ı adeta bir dünya yıldızı yaptı.

ALTIN KIZ KENDİNİ YOKTAN VAR ETTİ

Aslında kendi kazdığı bir tiyatro oyunu olan Fleabag’i televizyona uyarlayan, senaryosunu yazan ve başrolünü de oynayan İngiliz yıldız ekranda adeta tek kişilik bir gösteri yaptı. 30’lu yaşlarında çağdaş, kentli ve bekar bir bayanın başından geçen alışılmadık maceraları anlatan dizi çok sevildi.

Uzun yıllardır tiyatroyla uğraştıktan sonra ekran yüzü olup tüm dünyaca tanınan bir yıldız haline gelen Phoebe Waller Bridge, arı üzere çalışmaya ve birçok değerli projede yer almaya devam ediyor. Daniel Craig’li son James Bond Sineması olan No Time to Die’ın senaryosunu yazdı, Indiana Jones serisinin son sineması Indiana Jones and the Dial of Destiny’de de Harrison Ford’la başrol oynadı.

Phoebe Waller Bridge hafta sonu kardeşi Jasper Waller Bridge’i bir oyuncu arkadaşı, Downton Abbey’nin yıldız oyuncusu Michelle Dockery ile evlendirdi: Michelle Dockery, 7 yıl evvel evlenmek üzere olduğu nişanlısını 35 yaşındayken kanserden kaybetmişti

SON BİRKAÇ YILDA SERVETİNİ KATLADI

Bu başarılı çıkışla birlikte hem başrolünde oynadığı birkaç proje birden yolda olan hem de yapımcılığa ve senaristliğe devam eden Phoebe Waller Bridge, Amazon’la 60 milyon sterlinlik bir mutabakat imzalayan ünlü oyuncu yalnızca bu yıl 16 milyon sterlin kazandı. Hafta sonu yıldız yağmuruna uğrayan bir merasimle erkek kardeşini evlendiren Phoebe Waller Bridge, kendisi de bu ağır çalışma trafiğinin içinde evliliğe hakikat yürüyor.

Düğüne İngiltere’nin en ünlü oyuncuları ve Downton Abbey yıldızları tam takım katıldı

Phoebe Waller Bridge, kardeşi Jasper Waller Bridge’i efsane dizi Downton Abbey’nin yıldız oyuncusu Michelle Dockery ile evlendirdi. Phoebe Waller Bridge’in konut sahipliği yaptığı mükemmel düğün merasimi Londra’da St Nicholas Kilisesi’nde gerçekleşti. Hem Phoebe Waller Bridge’in Michelle Dockery’nin varlığı sebebiyle düğün merasimine adeta yıldız yağdı.

DÜĞÜNDE ŞIKLIK YARIŞTIRDI

Kardeşinin bu memnun gününde pembe pantolon ceket grubu ve şık şapkasıyla göz kamaştıran ünlü oyuncu parmağındaki yüzükle kendi heyecanını da ortaya koydu. 2017’den beri İrlandalı ünlü direktör Martin McDonagh’yla birlikte olan Phoebe Waller Bridge’in sol elinin yüzük parmağında görkemli bir pırlanta yüzük görülmesi dikkat çekti. Bu da ünlü çiftin nişanlandığını ortaya çıkardı. Hatta iki sevgilinin gizlice evlenmiş olabileceği sav edildi.

DÜĞÜNE OSCAR’LI DİREKTÖR AŞKIYLA GELDİ

53 yaşındaki Oscar’lı direktör McDonagh’la 6 yıldır büyük bir aşk yaşayan lakin buy bağlantı konusunda ketum davranan yıldız oyuncu bugüne kadar haklarında çıkan evlilik dedikodularını yalanlamıştı. İkisi de Hollywood’da son yılların en çok yükselen çiftlerinden olan Phoebe Waller Bridge ve Martin McDonagh, birbirlerini desteklemekle birlikte kırmızı halılarda bile çok fazla bir ortada olmamaya dikkat ediyor ve ilgilerini gizlice yaşıyor.

Phoebe Waller Bridge ve Martin McDonagh 6 yıldır birlikte olsa da aşklarını göz öününde yaşamaktan kaçınıyorlar

PARMAKTAKİ YÜZÜK NİŞAN MI YOKSA EVLİLİK YÜZÜĞÜ MÜ?

Ünlü oyuncu, yönettiği The Banshees of Inisherin sinemasıyla dokuz kolda Oscar’a aday gösterilen Martin McDonagh için “Dahi olduğunu düşündüğüm biriyle birlikte olmak nitekim çok yararlı, bu sizi daha da geliştiriyor” demişti. İkili birinci defa 2017 yılında McDonagh’ın Oscar ödüllü sineması Three Billboards Outside Ebbing, Missouri’nin gösteriminde birlikte görülmüştü.

İngiltere’nin altın kızı olarak anılan Phoebe Waller Bridge Kral Charles’la da tanışmıştı

ONU DAHA TANIMADAN HAYRANMIŞ: BİR DAHİYLE BİRLİKTEYİM

Waller Bridge, sevgilisiyle birbirlerinin çalışmalarını okuyup okumadıkları sorulduğunda şu karşılığı vermişti: “Önceden hiçbir şey paylaşmıyoruz. Yalnızca ondan çok fakat çok hoşlanıyorum. Birine bir şey gösterirseniz ve ondan çok hoşlanıyorsanız, bu zihninizi bulanıklaştırabilir.” Fleabag’in yıldız oyuncusu kendisinden 15 yaş büyük direktör sevgilisine daha tanışmadan evvel hayran olduğunu ve ondan çok etkilendiğini itiraf etmişti.

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU