Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Mustafa Sandal – Uzi gerilimine Hande Yener de dahil oldu: Yeni nesil rütbesini bilecek

Hande Yener tatil yaptığı Bodrum’da görüntülendi. Ünlü müzikçi, Mustafa Sandal-Uzi polemiği hakkında dikkat cazibeli bir açıklama yaptı.

Mustafa Sandal  – Uzi gerilimine Hande Yener de dahil oldu: Yeni nesil rütbesini bilecek
36 views
05 Ağustos 2023 - 7:00

KENDİ ÜLKEME KAZANDIRIRIM

Benden Bir Tane Daha Yok” müziğiyle isminden kelam ettiren Hande Yener, evvelki gün Bodrum-Torba’daki Moyo Hotel’in iskelesinde dansçı arkadaşlarıyla güneşlenirken objektife yansıdı.

Mayoyla manzara vermemek için üzerine şort ve gömlek giyen ünlü müzikçi, daha sonra soruları yanıtladı. Tatil için yurtdışını tercih etmediğini söyleyen Hande Yener, “Ben kendi ülkeme para kazandırırım” diye konuştu.

SÖZLEŞMENE EKLEYECEKSİN

Sahte tıklamalara savaş açan Hande Yener, hususla ilgili şöyle dedi: “O müzikçiler 2 yıl sonra kaybolup gidiyor. Yaptığım paylaşımdan sonra Demet Akalın, Işın Karaca ve Mustafa Ceceli arayıp ‘Arkandayız’ dedi.” Yener, Mustafa Sandal’dan sonra sahneye çıkmayı reddeden Uzi hakkındaki sorulara da şu karşılığı verdi: “Yeni kuşak rütbesini bilmeli. Bir rahatsızlık duyuyorsan, sözleşmene ekleyeceksin ‘Ben en son çıkarım’ diye.” 

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU