Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Zafer Bayramı coşkusu D-Smart GO’da…

Türkiye’nin yenilikçi dijital yayın platformu D-Smart GO, 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel bir seçki hazırladı. Zafer Bayramı için birbirinden özel 10 üretim ve bu üretimlerin sevilen müziklerden oluşan bir derleme albümü izleyicilerin beğenesine sundu.

Zafer Bayramı coşkusu D-Smart GO’da…
38 views
30 Ağustos 2023 - 10:00

D-Smart GO; Zafer Bayramı’na özel izleyicilerine zaferlerle dolu üretimlerle seyir keyfi yaşatıyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel Cumhuriyet ve bağımsızlık yolundaki zaferlerin anlatıldığı birbirinden kaliteli içerikler D-Smart GO’da izleyicileri bekliyor.

Zafer sinemalarıyla dolu, bayram coşkusunu yaşatan bir 30 Ağustos, D-Smart GO’da!

D-Smart GO izleyicileri; Veda, Taş Mektep, Çanakkale Yolun Sonu, 120, Vatanım Sensin, Gaye Kızılelma, Dersimiz Atatürk, Çanakkale 1915, Sarıkamış Çocukları ve Son Umut üzere dizi ve sinemaları 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel tek bir seçkiden izleyebilecek. Bununla birlikte üretimlerdeki sinemaların sevilen müzikleri de derleme bir albümle tıpkı seçkiden kullanıcılarla buluşacak.

Cumhuriyet ve bağımsızlık yolundaki zaferlerin destansı bir biçimde anlatan nefes kesen imaller kadar D-Smart GO’da izleyicileriyle buluşuyor.

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU