Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Yaşlı seyyar satıcıya zabıtadan dayak

Adana’da zabıta memuru, tartıştığı seyyar satıcıyı darp etti. O onlar, etraftaki bir kişi tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Seyhan ilçesinde sokakta zerzevat ve meyve satan seyyar satıcı ile zabıta memuru ortasında tartışma çıktı.Tartışmanın büyümesi ü…

Yaşlı seyyar satıcıya zabıtadan dayak
48 views
01 Temmuz 2023 - 9:00

Adana’da zabıta memuru, tartıştığı seyyar satıcıyı darp etti. O onlar, etraftaki bir kişi tarafından cep telefonuyla görüntülendi.

Seyhan ilçesinde sokakta zerzevat ve meyve satan seyyar satıcı ile zabıta memuru ortasında tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine zabıta memuru, seyyar satıcıya tokat atarak yere düşürdü. Etraftakilerin ortaya girmesiyle gerginlik son buldu.

Yaşananlar, etraftaki bir kişi tarafından cep telefonuyla kayda alınıp, imgeler toplumsal medyadan paylaşıldı. Manzaralar, büyük reaksiyon çekti.

‘GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI’

Seyhan Belediye Lideri Akif Kemal Akay, seyyar satıcıyı konutunda ziyaret etti.

Akay, ziyaret sırasında çekilen fotoğrafı toplumsal medya hesabından “Kamuoyunun ve bizlerin vicdanını yaralayan münferit bir olay üzerine, ilgili zabıta memuru vazifeden uzaklaştırılıp yasal süreçler başlatılmıştır” sözleriyle paylaştı. (DHA)

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU