Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Yargı’dan muhteşem dönüş… ‘Bu kadar mı nefret ediyorsun benden’

Kanal D’nin, başladığı günden bu yana ekrana damga vuran dizisi Yargı yeni dönem birinci kısmıyla milyonları ekrana kilitledi. 64. kısmıyla ekrana gelen Yargı çok konuşulan sahneleriyle toplumsal medyaya da damga vurdu.

Yargı’dan muhteşem dönüş… ‘Bu kadar mı nefret ediyorsun benden’
84 views
25 Eylül 2023 - 1:00

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in paylaştığı, takımında Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Işık Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş üzere isimlerin yer aldığı Yargı 64. kısmıyla ekrana geldi.

FUNDA ARAR SÜRPRİZİ – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Dizi Funda Arar’ın müzik söylediği sahne ile açıldı. Prova yaparken kutuda bir ceset gören Funda Arar polis takımlarına haber verdi. Eren komiser, Funda Arar’ın tabiri alındıktan sonra hayranı olduğunu belirterek fotoğraf çekilmek istedi. Yekta avukat, Eren’in ısrarlarını geri çeviremedi ve ikilinin fotoğrafını çekti. Funda Arar o anlarda şaşkınlığını gizleyemedi.

ILGAZ’IN GÖZYAŞLARI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ceylin ve Ilgaz olay yerinde karşılaşırken Ceylin’in soğuk halleri ve daima oradan uzaklaşmak istemesi dikkat çekti. Olay yerinden ayrıldıktan sonra Ceylin kendini havuza bıraktı. Ceylin ile eski fotoğraflarına bakan Ilgaz da gözyaşlarına hakim olamadı.

ILGAZ VE CEYLİN’E VAZİFE – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ilgaz otelde bulunan cesedin, konser alanında bulunan erkek cesediyle alakalı olduğunu öne sürdü. Ceylin ise cesedin kutuya nerede ve nasıl konduğunu bilmediklerini, otelde konmuş olmasının varsayımdan ibaret olduğunu, hala cinayet mahallini bulamadıklarını tabir etti. Bunun üzerine başsavcı ikisinin de haklı olduğunu söyleyerek bir arada çalışmaları gerektiğini söyledi.

METİN MİSYONUNA GERİ DÖNÜYOR – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hakim, Metin amir için “Her bir cürümden başka ayrı beraatine karar verilmiştir” tabirlerini kullandı. Yekta avukat, Metin amire “Artık koltuğunuza tekrar oturduğunuzda görüşüz” dedi.

Ceylin’in yanına giden Yekta “Mesleğini bıraktığından beri gerini topluyorum, bu da senden bana kalan son davaydı” diyerek yemek teklifinde bulundu.

Maktulün başını vurduğu duvarı tespit eden Ilgaz, Eren komiseri yanına çağırdı. Bir arada yaptıkları inceleme sonucunda cinayet mahallinin burası olduğuna karar verdiler.

‘ARTIK OTELE GİTTİĞİMİ KİMSE BİLMEYECEK”

Yekta, Nil’e otel müdürünün ofiste ne işi olduğunu sordu. Nil “Savcılığın el koyduğu harDdisk yerine yenisini takmışlar içindekiler de düne ilişkin. Otel müdürünün canını sıkan bir dava vardı onu aldım, o da karşılığında bana bunu verdi. Artık otele gittiğimi kimse bilmeyecek” karşılığını verdi.

NİL BARKIN GÖZALTINDA – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ceylin, Nil’in cinayet kuşkusuyla gözaltına alınmasına karar verdi. Ilgaz’ın ‘ne buldun gelip bunu yapıyorsun’ sorusuna Ceylin, “Otele gitmiş Nil hanım, Ahmet’in mevt saatine uygun bir vakit diliminde, baş başa konferans salonuna giriş yapıyorlar. İmaj var elimde, nasıl, kâfi mi?” karşılığını verdi.

SANA KARŞI HİSSETTİĞİM HERHANGİBİ BİR HİS YOK – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ilgaz ile Ceylin, Nil’in gözaltına alınmasından sonra tartışma yaşadı. Ilgaz’ın “Bu kadar mı nefret ediyorsun benden?” sorusuna, Ceylin “Nefret ne kadar büyük bir his ya, çok büyük taşıması o kadar ağır, içimdeki acıdan o denli büyük hislere yer yok benim. Sana karşı hissettiğim rastgele bir histe yok zaten” karşılığını verdi.

SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Üçüncü dönemiyle bugün birinci defa ekrana gelen Yargı dizisi toplumsal medyanın en çok konuşulanları ortasına girdi. Toplumsal medya platformu X’te Yargı dizisiyle ilgili binlerce tweet atıldı. Dizinin fanları fikirlerini şu iletilerle paylaştılar:

Emre Demir: Ilgaz, Ceylin özlemişiz…

Aysu Avcı: İşte artık dizi dönemi başladı. Yargı süper dönüş.

Şevval: 5 sene evvel suçsuz bir çocuğun hayatını kurtardın.. artık kendi kızının hayatı kelam konusu ve tahminen yaptığın düzgünlük sayesinde kurtulacak.. sen dünyanın en hoş babasının Ilgaz Kaya..  

Arda Yılmaz: Ceylin ve Ilgaz keyifli olun artık. Son sahnede kalbimi bıraktım. 

 

 

 

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU