Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Son dakika sağanak yağış uyarısı | Yarın (29 Ağustos) hava nasıl olacak? Havalar ne zaman serinleyecek? Meteoroloji il il hava durumu tahminlerini yayınladı…

Hava durumu varsayımları Meteoroloji’nin son dakika raporu ile yayınlandı. Sıcaklıkların iç ve batı kısımlarda 2 ila 4 derece artması varsayım edilirken, sağanak uyarısı geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son değerlendirmelerine nazaran yarın Malatya, Elazığ, Hatay, İskenderun Körfezi ile vakitle Doğu Karadeniz, Ordu’nun doğusu, Kars, Ardahan ve Erzurum etraflarında kuvvetli yağış görülecek. Yapılan açıklamada Hatay’da görülecek yağışlar nedeniyle sel tehlikesine karşı da vatandaşların önlemli olmaları istendi. Pekala, yarın hava nasıl olacak? Havalar ne vakit serinleyecek? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve vilayet il 29 Ağustos hava durumu değerlendirmeleri.

Son dakika sağanak yağış uyarısı | Yarın (29 Ağustos) hava nasıl olacak? Havalar ne zaman serinleyecek? Meteoroloji il il hava durumu tahminlerini yayınladı…
48 views
28 Ağustos 2023 - 23:00

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere nazaran, Doğu Akdeniz, Orta Toroslar, Isparta, Çorum dışında Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu, Sivas, Kayseri, Kırşehir, Nevşehir ve Niğde’nin güneyi ile Şanlıurfa dışında Güneydoğu Anadolu bölgesinin lokal olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği varsayım ediliyor. Yağışların; Malatya, Elazığ, Hatay, İskenderun Körfezi ile vakitle Doğu Karadeniz, Ordu’nun doğusu, Kars, Ardahan ve Erzurum etraflarında yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

HAVALAR NE VAKİT SERİNLEYECEK?

Doğu bölümlerde hissedilir derecede (6 ila 12 derece) azalacağı, iç ve batı kısımlarda 2 ila 4 derece artacağı, başka yerlerde değerli bir değişiklik olmayacağı iddia ediliyor.

HAVA NASIL OLACAK?

MARMARA
Az bulutlu geçeceği kestirim ediliyor.

EDİRNE 19°C, 37°C
Az bulutlu

İSTANBUL 23°C, 33°C
Az bulutlu

KIRKLARELİ 20°C, 35°C
Az bulutlu

SAKARYA 19°C, 33°C
Az bulutlu

EGE
Az bulutlu ve açık geçeceği varsayım ediliyor.

A.KARAHİSAR 16°C, 31°C
Az bulutlu

DENİZLİ 22°C, 37°C
Az bulutlu ve açık

İZMİR 22°C, 34°C
Az bulutlu ve açık

MANİSA 23°C, 37°C
Az bulutlu ve açık

AKDENİZ
Az bulutlu, doğusunun yer yer kesimli bulutlu, Doğu Akdeniz, orta Toroslar ve Isparta etraflarının lokal olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği varsayım ediliyor. Yağışların bu gece saatlerinde Hatay etrafları ile İskenderun körfezinde kuvvetli olması bekleniyor.

ADANA 22°C, 33°C
Parçalı bulutlu, lokal olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ANTALYA 26°C, 34°C
Az bulutlu

HATAY 23°C, 30°C
Parçalı bulutlu, lokal olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği kestirim ediliyor. Yağışların bu gece saatlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

MERSİN 26°C, 33°C
Parçalı bulutlu, bu akşam saatlerinde mahallî olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

İÇ ANADOLU
Parçalı ve az bulutlu, Sivas, Kayseri, Kırşehir ve Nevşehir etrafları ile Niğde’nin güneyinin mahallî olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği iddia ediliyor.

ANKARA 17°C, 31°C
Parçalı ve az bulutlu

ÇANKIRI 13°C, 33°C
Parçalı ve az bulutlu

ESKİŞEHİR 16°C, 33°C
Parçalı ve az bulutlu

KONYA 18°C, 30°C
Parçalı ve az bulutlu

BATI KARADENİZ
Az bulutlu geçeceği kestirim ediliyor.

BOLU 14°C, 32°C
Az bulutlu

DÜZCE 18°C, 34°C
Az bulutlu

KASTAMONU 11°C, 31°C
Az bulutlu

ZONGULDAK 20°C, 28°C
Az bulutlu

ORTA ve DOĞU KARADENİZ
Parçalı ve az bulutlu, doğusunun yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz ile Samsun, Ordu, Amasya ve Tokat etraflarının lokal olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği varsayım ediliyor. Yağışların Doğu Karadeniz kısmı ile Ordu’nun doğusunda yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

AMASYA 16°C, 31°C
Parçalı bulutlu, yarın (Salı) öğlen saatlerinden itibaren mahallî olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

SAMSUN 23°C, 31°C
Parçalı bulutlu, yarın (Salı) öğlen saatlerinden itibaren lokal olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

TOKAT 18°C, 30°C
Parçalı bulutlu, yarın (Salı) mahallî olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

TRABZON 24°C, 29°C
Parçalı bulutlu, mahallî olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği kestirim ediliyor. Yağışların yarın (Salı) yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

DOĞU ANADOLU
Az bulutlu, batısı ile vakitle genelinin kesimli bulutlu, bu akşam ve gece saatlerinde Malatya, Erzincan, Tunceli, Elazığ ve Bingöl etraflarının, yarın (Salı) bölge genelinin mahallî olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği iddia ediliyor. Yağışların; Malatya, Elazığ, Erzurum, Kars ve Ardahan etraflarında yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

ERZURUM 13°C, 23°C
Parçalı bulutlu, yarın (Salı) lokal olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği kestirim ediliyor. Yağışların; yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

KARS 11°C, 24°C
Parçalı bulutlu, mahallî olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği iddia ediliyor. Yağışların yarın (Salı) yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

MALATYA 17°C, 28°C
Parçalı bulutlu, mahallî sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği varsayım ediliyor. Yağışların bu akşam saatlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

VAN 13°C, 25°C
Parçalı bulutlu, yarın (Salı) öğlen saatlerinden itibaren lokal olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

GÜNEYDOĞU ANADOLU
Az bulutlu ve açık, vakitle kesimli bulutlu, yarın (Salı) öğlen saatlerinden sonra Şanlıurfa dışında bölge genelinin mahallî olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği kestirim ediliyor.

DİYARBAKIR 18°C, 32°C
Az bulutlu ve açık, vakitle modüllü bulutlu, yarın (Salı) öğlen saatlerinden sonra mahallî olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

GAZİANTEP 20°C, 32°C
Az bulutlu ve açık, vakitle kesimli bulutlu, yarın (Salı) öğlen saatlerinden sonra lokal olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

SİİRT 25°C, 32°C
Az bulutlu ve açık, vakitle modüllü bulutlu, yarın (Salı) öğlen saatlerinden sonra lokal olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ŞANLIURFA 23°C, 33°C
Az bulutlu ve açık, vakitle kesimli bulutlu

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU