Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Sevda Atakara’nın İzinden Finans Yolculuğu

Sevda Atakara’nın İzinden Finans Yolculuğu
58 views
06 Mayıs 2023 - 18:40

Finans piyasaları üzerinden işlem yapmak, alım satım emri vermekten çok daha karmaşık bir sisteme sahiptir. Zira alım satımların olumlu sonuç verebilmesi için uzman desteğinin alınması oldukça önemlidir.

 

Uzmanlar, doğru teknik analizler yaparak yatırım araçlarının geleceği hakkında öngörülerde bulunmakta ve kişilerin finans yolculuğunun emin adımlar ile ilerlemesini desteklemektedir. Sevda Atakara, bu yolculukta yatırımcıların yanında olan uzman bir ekonomist olarak karşımıza çıkmaktadır. Sevda Atakara ‘nın web sitesine linkten ulaşabilirsiniz.

 

Sevda Atakara, alanında pek çok eğitim almış ve sahip olduğu belgeler ile adından sıkça söz ettiren bir yatırım uzmanıdır. Bu sayede yatırım yapan ya da yeni yatırıma başlayacak olan bireylerin yanında olarak bilinçli şekilde hareket edilmesini sağlamaktadır. Günümüzde alanında en başarılı ve güvenilir ekonomi uzmanları listesine giren Atakara, yapmış olduğu nokta atışı tahminler ile yatırımcıların yüzünü güldürmektedir.

 

 

Uzman Ekonomist Sevda Atakara Kimdir?

 

Uzman ekonomist Sevda Atakara, 1985 yılında Antalya’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini doğduğu şehirde tamamlayan ve daha sonra yine aynı şehirde yer alan Akdeniz Üniversitesi’nde İktisat Bölümü okuyan Atakara, eğitim hayatını Marmara Üniversitesi’nde yüksek lisans alarak sürdürmüştür. İstanbul Marmara Üniversitesi’nde hem “Sermaye Piyasası ve Borsa” hem de “Uluslararası Politik Ekonomi” üzerine yüksek lisansları bulunmaktadır.

 

Dünyaca ünlü okullardan bir tanesi olan London School of Economics’te Uluslararası Ekopolitik eğitimi de alan Atakara, günümüzde Antalya Üniversitesi’nde “Politik Ekonomi” üzerine doktora eğitimi almaya devam etmektedir.

 

Sevda Atakara’nın bu denli başarılı bir uzman olması, Atakara’nın eğitim hayatı ile orantılıdır. Zira görülebildiği üzere Sevda Atakara ekonomi, yatırım, finans ve borsa alanlarında pek çok eğitim almıştır.

 

 

Sevda Atakara Çalışmaları

 

Sevda Atakara’nın çalışmaları, yatırımları için güvenebileceği bir uzman arayışı içerişinde olan insanların dikkatini çekmektedir. Bu bağlamda bilinmesi gerekir ki, Sevda Atakara kariyerine 2011 yılında başlamıştır. Bu yıldan itibaren pek çok Türk ve yabancı merkezli firmada araştırmacı, stratejist fon yöneticisi olarak çalışmıştır. Daha sonrasında ise Antalya’da bulunan ABank ve BNP’de trader olarak görev almıştır. Sevda Atakara günümüzde ise pek çok yurtdışı aracı kurumlarla anlaşmalı olarak trade uzmanlığı yapmaktadır.

 

Sevda Atakara’nın yürütmekte olduğu pek çok çalışma bulunmaktadır. Bu çalışmaları ile ön plana çıkan ve yatırımcılar için gözde haline gelen Sevda Atakara, uzmanlığı üzerine pek çok belge ve lisansa sahiptir. Bu belgeler ise Sevda Atakara’nın teknik veri analizleri ile öngörülerde bulunduğunu ispatlar niteliktedir.

 

Sevda Atakara’nın Ödülleri

 

Yatırımları için doğru yol gösterebilecek uzmanları araştıran kişiler, Sevda Atakara kimdir sorusuna ek olarak pek çok soruya yanıt aramaktadır. Bu bağlamda Sevda Atakara’nın ödülleri de merak edilmektedir. Bilinmesi gerekir ki, Sevda Atakara’nın herhangi bir ödülü bulunmamaktadır. Ancak daha önce de söz edildiği gibi uzman ekonomistin pek çok eğitimi, lisansı ve belgesi bulunmaktadır. Bu belgeler aşağıdaki listede sıralanmaktadır.

 

  • Düzey 3 lisansı
  • Türev Araçlar lisansı
  • Kurumsal Derecelendirme lisansı
  • Technium Scnience – Conference: Empirical evidences of psychological biases in Forex trading
  • Le Fonti Awards – Best IB (2017)

 

 

Sevda Atakara’nın bu başarıları hem yatırımcıların doğru yönlendirilmesini sağlamakta hem de yatırımların en verimli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle yatırım yapan ya da sıfırdan finansal piyasalara giriş yapacak olan bireylerin en güvendiği isimlerden bir tanesi haline gelen Sevda Atakara, günümüzde aktif olarak yatırım analizleri yaparak yatırımcılara yardımcı olmaktadır.

 

Sevda Atakara Güvenilir Biri mi?

 

Sevda Atakara’nın tavsiyelerini göz önünde bulundurarak yatırımlarını şekillendirmeyi planlayan bireyler, ilk olarak Sevda Atakara güvenilir biri mi sorusuna cevap aramaktadır. Sevda Atakara, alanında en başarılı ekonomi uzmanları arasında yer almakta ve nokta atışı öngörüleri ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Günümüzde pek çok kişinin doğru yatırım araçlarına yönelmesini destekleyen ve bu anlamda veri ve teknik analizlere uygun olacak şekilde hareket eden Sevda Atakara, daha önce de söz edildiği gibi pek çok belge ve eğitime sahiptir. Tüm bu hususlar göz önünde bulundurulduğu zaman ekonomi uzmanının ne kadar güvenilir olduğu ortaya çıkmaktadır.

 

Eğer siz de yatırım yaparak kazanç elde etmeyi planlıyorsanız Sevda Atakara’nın tavsiyeleri doğrultusunda hareket edebilir ve Atakara tarafından yapılan günlük, haftalık, aylık ve yıllık analizleri takip ederek yatırımlarınızı oluşturabilirsiniz.

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU