Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Perakendede 280 milyon liralık teknoloji yatırımı

Dünya genelinde 3 kıtada, 30 ülkede, 800’den fazla mağazası bulunan FLO, kendi teknolojilerini üretmek gayesiyle FLO Teknoloji şirketini kurdu.

Perakendede 280 milyon liralık teknoloji yatırımı
171 views
25 Eylül 2023 - 6:00

FLO CEO’su Yenal Gökyıldırım, “Ülkemizde perakende bölümüne öncülük edecek ve alışverişte online ve offline kanallar ortasındaki duvarları ortadan kaldıracak yeni kuşak dijital tahliller ile müşteri tecrübesini geliştirmeye odaklanıyoruz. Bugün içerisinde bulunduğumuz Yıldız Teknopark’ta 200 kişilik FLO Teknoloji grubumuzla bir arada teknolojik altyapımızı daima olarak güçlendiriyoruz” dedi. Teknopark’a geçişle bir arada farklı teknoloji paydaşları ile yakın bir ekosistemde çalışma fırsatı bulduklarını tabir eden Gökyıldırım, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Yeni kuşak teknolojiler içinde yaşadığımız dünyayı algılama, manaya ve dünyayla bağ kurma biçimlerini değiştiriyor. Tedarik zincirinden başlayarak, planlama, lojistik ve stok idaresi, şirket içi süreçlerin yürütülmesi, raporlama ve tahlil yetkinlikleri, bilgi toplama ve büyük bilginin idaresi, müşteri tecrübe tasarımı üzere A’dan Z’ye tüm süreçlerin dijitalleşmesi kaçınılmaz. Bu anlayışla FLO olarak son 2 yılda 150 milyon TL civarında Teknoloji yatırımı gerçekleştirdik. 2023 yılında yaklaşık 280 milyon TL daha yatırım yaparak bu alandaki adımlarını hızlandırmayı planlıyoruz.”

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU