Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Otomobilde abonelik dönemini başlattı

ARAÇ kiralama markalarından SIXT rent a car, SIXT+ abonelik modelini Avrupa ve Amerika’dan sonra Türkiye’de hayata geçirmeye başladığını açıkladı.

Otomobilde abonelik dönemini başlattı
57 views
23 Ağustos 2023 - 6:00

Kısa periyotlu araç kiralama ile operasyonel kiralama prosedürünün avantajlı özelliklerini bir ortaya getirdiği belirtilen abonelik sisteminin birinci olarak Fiat 500e ile başladığını belirten SIXT rent a car Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Aras, önümüzdeki devirde projeye yeni araçların dahil edileceğini söyledi. Aras, “Kullandıkça öde hizmetlerinin en tanınan örneklerinden ve kabullerinden biri olan abonelik modeli, müşterilerimiz için daha fazla esneklik ve özgürlük sunacak. Uzun vadeli bir satın alma taahhüdünde bulunma baskısı olmadan araçları, muhtaçlık duydukları vakit ve halde kullanmalarına imkan verecek. Yüksek enflasyonun ve borçlanma maliyetlerinin bilhassa arttığı bu günlerde, SIXT+ abonelik modelinin müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanacağına inanıyoruz. Birinci olarak, elektrikli araç tecrübesi ile yola çıktığımız sisteme yakın gelecekte premium araç filomuzu da dahil ederek müşterilerimize daha güçlü bir seçenek sunmayı hedefliyoruz” dedi.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU