Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

‘Otobüs ve midibüs için finansman desteği’

TEMSA ve ALJ Finans, ticari araç pazarında tüketicilerin finansmana erişimini kolaylaştırmak gayesiyle TEMSA Finans uygulamasını hayata geçirdi.

‘Otobüs ve midibüs için finansman desteği’
60 views
23 Eylül 2023 - 6:00

TEMSA’nın Türkiye’deki tüm otobüs ve midibüs yetkili satıcılarını içeren mutabakat kapsamında, müşteriler TEMSA markalı otobüs ve midibüs alımlarında banka kredisi dışında bir alternatife sahip olacak. TEMSA müşterilerine, alacakları araçlar için farklı fiyat, oran ve vadelerde rekabetçi finansman tahlilleri sağlanacak.

‘HAREKET KATACAK’

İşbirliğinin ayrıntılarını anlatan TEMSA CEO’su Tolga Kaan Doğancıoğlu, şunları söyledi: “ALJ Finans ile hayata geçirdiğimiz TEMSA Finans ile finansman konusunda alternatif sunuyoruz. Müşterilerimizin finansmana erişimini kolaylaştırarak, aslında hem ticari araç dalında bir hareketlilik yaratılmasına hem de müşterilerimizin filolarını yenilemelerine ve bu sayede çok daha çevreci araçları yollara çıkarabilmelerine imkan sağlıyoruz. TEMSA Finans’ın yalnızca bir finansman projesi olarak değil; dokunduğu farklı alanlarla bir sürdürülebilirlik ve mobilite projesi olduğuna inanıyoruz.”

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

    COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU