Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

‘Normal çocuk olamadım’ Gülce’yi ailesinden alacaklar mı?

Kanal D’nin, yapımcılığını D Media’nın, direktörlüğünü Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, senaryosunu ise Ebru Hacıoğlu, İbrahim Güler ve Melek Ordu’nun kaleme aldığı büyük beğeni toplayan ‘Dönence’ dokuzuncu kısmıyla izleyici karşısına çıktı. Dizinin yeni kısmında, Gece ve Gülce’nin montajlı imgeleri bütün aileyi sarstı. Yanlış anlaşılmayı düzeltmek için büyük efor harcayan Özgür görüntünün orjinal haline ulaştı. Gülce’yi araştıran toplumsal hizmetler vazifelisi Harun’un yanlış yönlendirmesiyle Verda ve Cem’in kapısına dayandı.

‘Normal çocuk olamadım’ Gülce’yi ailesinden alacaklar mı?
45 views
06 Eylül 2023 - 0:00

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan (Gece) ve Caner Topçu’nun (Özgür) yer aldığı, takımında Emre Kınay (Cem), Atakan Hoşgören (Miro), Didem İnselel (Verda), Ogün Kaptanoğlu (Harun), Dava Hilal Çiftçi (Gülce), Doğan Karakaş (Rüzgar), Nazlı Çetin (Sera) üzere başarılı isimleri buluşturan, Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Dönence’ nefes kesen bir kısımla ekrana ekrana geldi.

Dönence’nin yeni kısmında; 

Yayılan manzaraların akabinde ablası Gece’ye dayanak olan Gülce hayatında yeni bir sayfa açtı. Özgür, Gece’ye reaksiyon gösteren kalabalığı dağıttı.

GÜLCE ABLASINI KORUDU – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Gece ve Gülce’nin görüntüsünü izleyen Cem eşini hemen konuta çağırdı. Verda da imajları izledikten sonra büyük panik yaşadı.

Videonun tesirinden çıkamayan Gece’ye Özgür dayanak oldu.

Eve gidip ailesiyle konuşan Gece, imajları menajerin yüklediğini söyledi. Olanlara mana veremeyen Gece, menajerin oyununa geldiğini anladı.

Kardeşimi koruyamadım, çok özür dilerim

Yaşanan olayların akabinde Harun, Cem’i sörf kulübüne çağırdı ve kızlarının kursa gelmemeleri gerektiğini söyledi. Cem ise Harun’a sert reaksiyon gösterdi.

Menajer Semih’in peşine düşen Özgür ondan hesap sordu. Otele gelen Cem de menajeri darp etti.

Tek başına kalan Verda’nın yanına Fatma Baba koştu.

Her şey üst üste geldi. Evvel aldatıldığımı öğrendim sonra da görüntü olayı… Hiç bu kadar çaresiz hissetmemiştim

Harun ise Gece’yi ve ailesini toplumsal hizmetlere şikayet etti. Olgun Ailesi’nin kızları Gülce’ye bakamadıklarını söyledi.

Alican’la flört eden Gülce, sevgilisini kıyıya yürüyüş yapmaya çağırdı. Alican ise arkadaşlarıyla sinemaya gideceğini söyleyip, Gülce’yi de davet etti. Gülce de teklifi kabul etti.

Montajla kardeşine makus davrandığı  görüntüleri tekrar tekrar izleyen Gece buhrana girdi.

Özgür ise Gece’yi bir an yalnız bırakmadı. Sıkıntı günleri atlatması için Gece’ye takviye olan Özgür ‘mutlaka bir yolunu bulacağım’ kelamlarıyla arkadaşının yanında oldu.

Özgür ve Gece’yi sarmaş dolaş gören Miro reaksiyon ile karşılaştı. Gece menajerin verdiğini kağıda imzayı ‘senin yüzünden attım’ kelamlarıyla eski sevgilisine yüklendi.

Sera’nın meskeninde buluşan Özgür, Berkay ve Gece gerçekleri ortaya çıkarmak için biz tahlil yolu aradı. Takım görüntünün yepyeni halini bulmaya karar verdi.

Avukattan dayanak alan Cem, kontrat imzalandığı için hiçbir şey yapamayacaklarını eşine söyledi.

Menajer Cem’in yansısından sonra Harun’un yanına gitti ve projeden çekilmek istediğini söyledi. Harun ise ona karşı çıktı.

Cem ile Verda meskende büyük bir tartışma yaşadı. İkilinin arbede ettiği anda toplumsal hizmetler uzmanı geldi.

Nurdan Özdemir, toplumsal hizmetler uzmanıyım. Kızınız Gülce için buradayım

Gülce ise ablası Gece ile Alican’ın yanına gitti. Sinemaya gitmeye karar veren Gülce yeni bir imtihandan geçti.

Kalabalık ortamlarda panik yaşayan Gülce ablasının dayanağıyla AVM’ye girdi.

Alican ve arkadaşlarıyla bir ortaya gelen Gülce güç anlar yaşadı. Birçok birinci imza atan Gülce sinema salonuna girdi. Sinema başlarken panik atan geçiren Gülce koşarak salonu terk etti. Tek başına kalan Gülce’nin yardımına ablası koştu. Alican ise arkadaşlarıyla gitmeyi tercih etti.

Gece, olağan çocuk olamadım. Onlar üzere sinema izlemek istedim. Olağan olamadım, olağan olmak istiyorum

Sosyal hizmetler uzmanı Cem ve Verda’yı sorguya çekti. Kızları hakkında bilgi alan yetkili Olgun Ailesi’nden reaksiyon gördü.

ÖZGÜR MONTAJSIZ İMGELERİ ALDI -İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Sera ve Berkay menajer Semih’i oyuna getirdi. Semih’in oda kartını alan Berkay, Özgür’e teslim etti.

Özgür görüntünün montajsız halini bulmak için menajerin odasına girdi. Manzaralara ulaşmaya çalışan Özgür sıkıntı da olsa istediğini elde etti.

Kardeşinin sinemada yaşadığı makus anları unutturmak için Özgür’den yardım isteyen Gece, kıyıya açık hava sineması kurmasını rica etti.

Sosyal hizmetler uzmanı Gülce’nin ailesini araştırmayı sürdürdü. Harun’un yanına giden yetkili Gülce’nin durumunu sordu. Harun ise yanlış bilgiler verip vazifelinin başını karıştırdı.

Açık hava sinemasını görünce çok memnun olan Gece, Özgür’e teşekkür etti. İkilinin romantik anları ekranlara yansıdı.

MİRO MANZARALARI ÇALDI – İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Gizlice Özgür’ün konutuna giren Buyruk, Gece’nin kardeşi Gülce ile ortasında geçen imgelerin montajsız halini aldı.

Daha sonra Ceren ile buluşmaya giden Buyruk, duydukları karşısında şoke oldu:

Artık her şeyi biliyorum Buyruk, bana çarpan sendin

Eve girince usb belleğinin çalındığını gören Özgür ne yapacağını bilemedi.

Aile ve toplumsal hizmetlerden gelen vazifeliler Olgun Ailesi’nin kapısına dayandı.

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU