Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ, KİM GİTTİ? Finale Barış ve Eray kaldı; favori ismin vedası şoke etti! İşte 27 Ağustos MasterChef All Star elenen yarışmacı

MasterChef’te kim elendi? sorusu dün akşamki çaba sonrası karşılığını buldu. Ekranların sevilen yemek yarışı MasterChef All Star’ın 27 Ağustos tarihli 70. son kısmında, eleme potasında yer alan Ayaz, Eray, Barış, Gamze, Tolga, Batuhan ve Dilara birinci tıpta ‘kızılcık’ ile yaratıcı yemek yapmak için yarıştı. Bu haftanın eleme adayı olan Gamze gecenin birincisi olurken, eleme finaline ise Barış ve Eray kaldı. Şeflerin kararı ile MasterChef’e veda eden isim, “Bu yarışta babamın babasını kaybettim. Dedem benim için çok farklıydı.” kelamları ile gözyaşlarını tutamadı. Pekala, dün gece MasterChef’ten kim gitti? İşte, elenen yarışmacı ve MasterChef’in eleme kısmında yaşananlar….

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ, KİM GİTTİ? Finale Barış ve Eray kaldı; favori ismin vedası şoke etti! İşte 27 Ağustos MasterChef All Star elenen yarışmacı
35 views
28 Ağustos 2023 - 1:00

MasterChef’ten elenen isim, müsabakanın 27 Ağustos Pazar akşamı ekranlara gelen 70. kısmında netlik kazandı. Tv8 ekranlarında sevenleri ile buluşan MasterChef All Star’da eleme potasında yer alan kırmızı ve mavi ekipten yedi yarışmacı ikili etapta imtihan verdi. Tadım yapan şefler, birinci etabın akabinde puanlarını verdi. Bu etapta birinci Gamze olurken, tipi geçen öteki isimler Tolga ve Batuhan seçildi. İkinci tıpta Mehmet Şef’in fıstık tabağını daha az başarılı yapan Eray MasterChef All Star’a veda etti. Pekala, MasterChef’ten kim elendi, kim gitti? İşte, son kısımda yaşananlar.

MASTERCHEF’TE BİRİNCİ CİNSTE KİMLER ÇIKTI?

Eleme gecesi ile ekran başındakilere nefes kesen anlar yaşatan MasterChef’te potaya giren isimler bu hafta Ayaz, Eray, Barış, Gamze, Tolga, Batuhan ve Dilara oldu. Şefler yarışmacılardan eleme oyununun birinci cinsinde kızılcık ana eseri ile yaratıcı tabaklar istedi. Müddet ise 45 dakika oldu.

Danilo, Somer ve Mehmet Şef’in verdikleri müddet sonunda yarışmacılar epeyce farklı yemekler ortaya çıkardı. Heyet üyelerinin yaptığı kıymetlendirme sonrası birinci çeşidi Gamze, Batuhan ve Tolga geçti. Öteki yarışmacılar ise bu kere yazgı cinsini oynamak için siyah önlüklerini giyerek tekrar tezgah başına geçti.

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ?

Eleme tipi final etabında Ayaz, Dilara, Barış ve Eray kaldı. Şefler bu cinste yarışmacılardan Mehmet Şef’in fıstık tabağını istedi. Verilen mühlet sonrası yarışmacılar tekniğine uygun tabağı çıkarmak için elinden geleni yaptı.

Heyecanlı ve gergin geçen çeşidin sonunda mühletin bitmesiyle birlikte yarışmacılar tabaklarını şeflere sundu. Tadım yapan şefler oy birliği ile final eleme etabında Barış ve Eray son ikiye kaldı. Gecenin sonunda ise MasterChef All Star’dan elenen son yarışmacı Eray oldu.

ELENEN İSİMDEN DUYGUSAL VEDA

MasterChef All Star’dan elenen Eray şunları söyledi; Bugün değildi… Burada çok daha ilerleyeceğim yerler görüyordum. Elemek istediğim arkadaşlarım vardı. Elemek istediği herkes beni eledi diyebilirim. Bir evvelki yarışta annemin babasını kaybettim. Bu müsabakada babamın babasını kaybettim. Dedem benim için çok farklıydı. Tahminen de birçok vakit onun için yaşamıştım. Fakat onu kaybetmek benim psikolojimi bitirdi. Dayanamadım aslında, bugün yaptığım tabakta da öbür yaptığım tabaklarla da özür dilerim sizden.”

YENİ KISIM FRAGMANI YAYINLANDI

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU