Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

MASTERCHEF TAKIMLAR BELLİ OLDU | 21 Ağustos MasterChef mavi takım kaptanı kim oldu, kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte bu haftanın kırmızı ve mavi takım yarışmacıları!

MasterChef mavi kadro kaptanı kim oldu, sorusunun karşılığı ile haftanın kadroları dün gece muhakkak oldu. All Star heyecanına sürat kesmeden devam eden MasterChef’in 21 Ağustos tarihli 64. son kısmında, yarışmacılar mavi ekip kaptanı olmak için çaba verdi. Danilo, Somer ve Mehmet Şef’in istediği hamburgeri rakiplerinden daha düzgün yapan isimler Tahsin, Sefa, Batuhan, Ayaz, Çağatay ve Sergen oldu. Gecenin sonunda ise bir yarışmacı mavi kadro kaptanı olarak, kırmızı kadronun kaptanını seçme hakkı kazandı. Pekala, MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? Kadrolar nasıl kuruldu? İşte, MasterChef All Star kırmızı ve mavi kadro yarışmacıları.

MASTERCHEF TAKIMLAR BELLİ OLDU | 21 Ağustos MasterChef mavi takım kaptanı kim oldu, kaptanlık oyununu kim kazandı? İşte bu haftanın kırmızı ve mavi takım yarışmacıları!
39 views
22 Ağustos 2023 - 0:00

MasterChef All Star kırmızı ve mavi gruplar dün gece muhakkak oldu. Tv8 ekranlarında sevenleri ile buluşan MasterChef’in 21 Ağustos Pazartesi günü yayınlanan kısmında, şefler kaptanlık oyunu için yarışmacılardan ikişer adet hamburger istedi. Kuvvetli etabın akabinde en başarılı tabağı yapan isim Tahsin oldu. Mavi grup kaptanlığını kazanan Tahsin, kırmızı ekibin kaptanlığına da Sergen’i getirdi. Pekala, MasterChef’te gruplar nasıl kuruldu? İşte, MasterChef yeni grup yarışmacıları.

KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Rıfat’ın elenmesinin akabinde MasterChef’te kaptanlık oyunu dün gece oynandı. Kaptanlık oyununda Danilo, Somer ve Mehmet Şef bu hafta yarışmacılardan 2 adet hamburger istedi. Müddet ise tam 50 dakika olarak belirlendi.

Şeflerin istediği hamburgeri tekniğine en uygun yapan isimler; Tahsin, Sefa, Batuhan, Ayaz, Çağatay ve Sergen oldu. Finale Tahsin ve Batuhan kaldı. Gecenin sonunda ise kaptanlığı Tahsin kazandı. Mavi grup kaptanı olan Tahsin, Sergen’i kırmızı kadronun kaptanı olarak belirledi.

MASTERCHEF’TE GRUPLAR TEKRAR KURULDU

Tahsin ve Sergen’in kaptan olduğu gecede kadrolar kuruldu. Kırmızı ve mavi kadronun kaptanları güçlü buldukları isimleri kendi grubuna aldı. MasterChef’te bu hafta ekipler şöyle kuruldu;

Mavi ekip: Tahsin (kaptan), Ayaz, Hasan, Tolga, Azize, Barbaros, Dilara, Çağatay, Gamze, Alican.

Kırmızı ekip: Sergen (kaptan), Suna, Barış, Kıvanç, Eda, Tanya, Eray, Sefa, Batuhan, Esra.

MASTERCHEF YENİ KISIM FRAGMANI YAYINLANDI

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU