Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

MASTERCHEF ÖDÜLÜ KİM KAZANDI? | 8 Eylül MasterChef para ödülünü kim aldı, Azize mi Ayaz mı kazandı? İşte MasterChef All Star ödül oyununu kazanan isim!

MasterChef ödül oyununu kim kazandı, sorusunun cevap bulduğu gecede heyecan tekrar tavan yaptı. İzleyenlerden tam not alan MasterChef All Star’ın 8 Eylül tarihli 81. son kısmında kırmızı ve mavi ekip para mükafatını kazanmak için çaba verdi. Sebzeler ile soğuk başlangıç, çorba, orta sıcak, ana yemek ve tatlı menüsünün yapıldığı birinci tıbbın akabinde ikinci cinse mavi kadro yükseldi. Heyecan dolu gecede finale ise Azize ile Ayaz kaldı. Şeflerin kararı ile en düzgün tabağı yapan bir isim para ödülünün sahibi oldu. Pekala, dün gece MasterChef para mükafatını kim kazandı? Mükafatı Azize mi Ayaz mı kazandı? İşte, 8 Eylül MasterChef ödül oyununu kazanan yarışmacı ve son kısımda yaşananlar.

MASTERCHEF ÖDÜLÜ KİM KAZANDI? | 8 Eylül MasterChef para ödülünü kim aldı, Azize mi Ayaz mı kazandı? İşte MasterChef All Star ödül oyununu kazanan isim!
37 views
09 Eylül 2023 - 1:00

MasterChef ödül oyununu kazanan yarışmacı, cuma akşamı yaşanan ödül heyecanı ile netleşti. TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef All Star’ın 8 Eylül tarihli son kısmında mavi ve kırmızı grup sebzeler ile hazırlanan yemekler için mutfakta vakitle gayret etti. Bu etabın sonunda kırmızı grup elenirken, mavi ekip ikinci tipe çıkarak finale yükseldi. Gecenin sonunda ise mükafatı Azize kazandı. Pekala, MasterChef All Star kim kazandı, para mükafatını kim aldı? İşte, MasterChef All Star mükafatı kazanan yarışmacı.

ÖDÜL OYUNUNDA BİRİNCİ ÇEŞİDİ KİMLER KAZANDI?

Dün gece ödül oyununda mavi ve kırmızı ekip sebzeler ana eserinde karşı karşıya geldi. Şefler bu etapta yarışmacılardan soğuk başlangıç, çorba, orta sıcak, ana yemek ve tatlı menüsü hazırlamalarını istedi.

Verilen mühlet ile birlikte yarışmacılar en güzel tabağı yapmak için elinden geleni yaptı. Müddet sonunda şeflerin yaptığı kıymetlendirme sonucu kırmızı kadro kaybederken mavi kadro kişisel ödül oyununa yükselerek ikinci cinse geçti.

MASTERCHEF MÜKAFATI KİM KAZANDI?

İlk cinsin akabinde ikinci etapta ise bu sefer mavi grup kendi ortasında yarıştı. Bu çeşitte şefler yarışmacılardan incir ana eseri ile yaratıcı tabaklar istedi.

45 dakikalık mühlet sonunda şefler yaptıkları kıymetlendirme sonucu en âlâ tabağı Kerem, Hasan, Ayaz ve Azize yaptı. Şeflerin kararı ile 100 bin TL’lik mükafatı Azize kazandı.

YENİ KISIM FRAGMANI YAYINLANDI

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU