Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

MasterChef kimler eleme adayı oldu (31 Ağustos 2023) | Dün gece MasterChef eleme potasına kim gitti, dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Konuk jüriler kararını verdi! İşte 5. ve 6. eleme adayı!

MasterChef eleme adayları kimler oldu, sorusu dün geceki kıran kırana yarışın akabinde karşılığını buldu. Yeni dönemde da izleyenlerden tam not alan MasterChef All Star’ın 31 Ağustos tarihli 74. son kısmında, kırmızı ve mavi grup haftanın son dokunulmazlık oyununda, konuklara yemekler hazırladı. Danilo, Somer ve Mehmet Şef’in kendi restoranlarına ilişkin 7 çeşit yemeğin hazırlandığı MasterChef üçüncü dokunulmazlık oyununda, kazanan Alican’ın kaptanlığındaki kırmızı ekip olurken, mavi grupta ise kişisel dokunulmazlığı Hasan elde etti. Pekala, MasterChef’te potaya kimler gitti? Dün gece MasterChef kimler eleme adayı oldu? İşte, 5. ve 6. eleme adayları ve yeni kısım fragmanı.

MasterChef kimler eleme adayı oldu (31 Ağustos 2023) | Dün gece MasterChef eleme potasına kim gitti, dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Konuk jüriler kararını verdi! İşte 5. ve 6. eleme adayı!
33 views
01 Eylül 2023 - 0:00

MasterChef All Star 5. ve 6 eleme adayları, 31 Ağustos Perşembe akşamı yaşanan dokunulmazlık oyunu heyecanı ile netlik kazandı. TV8 ekranlarında haftanın her günü sevenleriyle buluşan MasterChef’in son kısmında yarışmacılar şeflerin restoranlarına ilişkin yedi çeşit yemeği hazırlamak için önlük giydi. Restoran işçilerinin tadımı ile dokunulmazlık oyununu kırmızı kadro kazanırken, mavi ekipte ise MasterChef eleme potasına giren isimler Batuhan ve Tolga oldu. Pekala, MasterChef eleme potasına kimler gitti? İşte, son kısımda yaşananlar.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Mavi ekibin dokunulmazlık oyununu kaybettiği gecede ferdi dokunulmazlığı kazanan Hasan eleme potasına Batuhan’ı gönderdi.

Heyecan dolu gecenin sonunda daha sonra da eleme oylaması yapıldı. Oylamada en fazla ismi çıkan yarışmacı Tolga oldu. Böylelikle bu hafta MasterChef eleme adayları Tahsin, Gamze, Kıvanç, Eda, Batuhan ve Tolga oldu.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI HANGİ GRUP KAZANDI?

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda şefler yarışmacılardan kendi restoranlarına ilişkin 7 çeşit yemek istedi. Gecenin menüsünde ise snejanka, sakızlı ahtapot, spagetti alla nerano, pastırmalı levrek, güngörmez çökertme kebabı, torta mimosa oldu.

Bu menü için müddet tam 1 saat oldu. Yarışmacıların hazırladığı yemekler restoran müdürleri ve çalışanlarına ikram edildi. Konuk heyetin yaptığı tadım sonrası puanlar stüdyoda açıklandı. Oy sayımına nazaran haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kırmızı kadro kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi ekip yarışmacıları gecenin ikinci etabında bu defa siyah önlüklerini giyerek ferdi dokunulmazlık için tezgah başına geçti. Bu cinste şefler yarışmacılardan sıfır atık ile yaratıcı tabak istedi. Mühlet ise tekrar 45 dakika oldu.

Bireysel dokunulmazlık oyununda en uygun tabağı yapan isimler, Azize, Batuhan, Hasan ve Sergen olarak belirlendi. Dokunulmazlığı ise Hasan kazandı.

YENİ KISIM FRAGMANI YAYINLANDI

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU