Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

MASTERCHEF KİM ELENDİ, KİM GİTTİ? 3 Eylül MasterChef’te eleme oldu mu? Şeflerden yeni karar… İşte düelloda yarışacak isim!

MasterChef elenen isim dün geceki heyecan sonrası aşikâr oldu. All Star dönemi ile izleyenlerin beğenisini kazanan MasterChef All Star’ın 3 Eylül tarihli 77. son kısmında eleme potasında yer alan Kıvanç, Batuhan, Sefa, Gamze, Tolga, Tahsin ve Eda birinci çeşitte mürdüm eriği ve acı biberle yaratıcı yemek yapmak için uğraş verdi. Bu haftanın eleme adayı olan Kıvanç, Tolga ve Tahsin birinci tıpta potadan çıkarken, 4 yarışmacı ikinci etapta Danilo Şef’in ‘vıtello tonnato’ tabağı için karşılaştı. Oyun öncesinde Çağatay’ın sıhhat sorunu nedeniyle yarıştan ayrılması eleme gecesinin yazgısını değiştirdi. Şefler bu hafta eleme olmayacağını söyleyerek yeni kararı duyurdu. Pekala, MasterChef kim elendi, kim gitti? MasterChef eleme oldu mu? İşte, detaylar.

MASTERCHEF KİM ELENDİ, KİM GİTTİ? 3 Eylül MasterChef’te eleme oldu mu? Şeflerden yeni karar… İşte düelloda yarışacak isim!
39 views
04 Eylül 2023 - 1:00

MasterChef’ten kim elendi? sorusunun cevabı müsabakanın 3 Eylül Pazar akşamı ekranlara gelen son kısmıyla netleşti. Bu hafta eleme öncesi Çağatay açıklama yaparak yarıştan sıhhat sıkıntıları nedeniyle ayrılmak istediğini söyledi. Bu durum karşısında şefler bu hafta eleme potasında yer alan isimlerden birinin gitmeyeceğini fakat gecenin sonunda en başarısız tabağı yapan ismin haftaya eleme adayı ile düello oynayacağını söyledi. Pekala, MasterChef eleme düellosuna kim kaldı? İşte, detaylar.

MASTERCHEF KİM ELENDİ?

Heyecan dolu gecede Çağatay yaşadığı sıhhat problemleri nedeniyle yarıştan ayrılmak istediğini açıkladı. Böylelikle bu hafta elenen isim Çağatay oldu.

Çağatay’ın gitmesi nedeniyle şefler bu hafta eleme olmayacağını söyledi. Somer Şef alınan kararla gecenin en başarısız tabağını yapan yarışmacının, haftaya eleme gecesinde en başarısız tabağı yapan isimle düello oynayacağını sonucunda da bir ismin eleneceğini söyledi.

MASTERCHEF’TE BİRİNCİ CİNSTE KİMLER ÇIKTI?

Çağatay’ın vedası sonrası eleme potasında yer alan Kıvanç, Batuhan, Sefa, Gamze, Tolga, Tahsin ve Eda elem düellosuna kalmamak için birinci tıpta karşı karşıya geldi. Şefler bu etapta yarışmacılardan mürdüm eriği ve acı biberle yaratıcı yemek yapmalarını istedi. Müddet ise tam 45 dakika olarak açıklandı.

Danilo, Somer ve Mehmet Şef’in verdikleri mühlet sonunda yarışmacılar hayli farklı yemekler ortaya çıkardı. Heyet üyelerinin yaptığı kıymetlendirme sonrası birinci tıp sonunda üst çıkan isimler; Kıvanç, Tolga ve Tahsin oldu. Öbür yarışmacılar ise bu defa mukadderat cinsini oynamak için siyah önlüklerini giyerek yine tezgah başına geçti.

MASTERCHEF ELEME DÜELLOSUNA KİM KALDI?

Eleme çeşidi final etabına Batuhan, Sefa, Gamze ve Eda kaldı. İkinci cinste şefler bu kere Danilo Şef’in tabağı ‘vıtello tonnato’ istedi. Müddet ise tam 50 dakika oldu.

Heyecanlı ve gergin geçen cinsin sonunda müddetin bitmesiyle birlikte yarışmacılar tabaklarını şeflere sundu. Tadım yapan şefler oy birliği ile eleme düellosuna Eda kaldı. Eda haftaya eleme gecesinde sonuncu olan isimle düelloda çaba verecek. En başarısız tabağı yapan isim gecenin sonunda MasterChef All Star’a veda edecek.

YENİ KISIM FRAGMANI YAYINLANDI

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU