Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER 8 Ağustos? Dün akşam MasterChef’te potaya kimler gitti, 1. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte yeni bölüm fragmanı ve eleme adayları

MasterChef eleme potasına kimler gitti? sorusunun karşılığı ile dokunulmazlık oyununu hangi ekibin kazandığı dün gece aşikâr oldu. Her akşam izleyenlerden tam not alan MasterChef All Star’ın 8 Ağustos tarihli 51. son kısmında kırmızı ve mavi grup haftanın birinci dokunulmazlık oyununda, Provansal mutfaktan 7 çeşit yemek hazırlamak için mutfakta çaba verdi. İki kadroya verilen yemeklerin akabinde Barbaros’un kaptanlığındaki kırmızı kadro dokunulmazlığı kaybederken, kişisel dokunulmazlığı ise Tanya elde etti. Heyecan dolu kısmın sonunda ise potaya giren yarışmacının kelamları dikkat çekti. Pekala, MasterChef eleme adayları kimler oldu? MasterChef son kısımda eleme adayı kimler oldu? İşte, MasterChef eleme potasına giren 1. ve 2 yarışmacı ile yeni kısım fragmanı.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER 8 Ağustos?  Dün akşam MasterChef’te potaya kimler gitti, 1. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte yeni bölüm fragmanı ve eleme adayları
52 views
09 Ağustos 2023 - 1:00

MasterChef All Star 1. ve 2. eleme adayları, salı akşamı yaşanan dokunulmazlık oyunu sonrası belirli oldu. TV8 ekranlarında haftanın her günü sevenleriyle buluşan MasterChef’in son kısmında yarışmacılar Batı Akdeniz mutfağında karşı karşıya geldi. Kıyasıya gayret sonunda dokunulmazlığı mavi grup elde etti. Kırmızı ekipte ise ferdî dokunulmaz olan isim Tanya oldu. Pekala, MasterChef eleme potasına kimler gitti? İşte, son kısımda yaşananlar.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Kırmızı ekibin dokunulmazlık oyununu kaybettiği gecede ferdî dokunulmazlığı kazanan Tanya eleme potasına Eda’yı gönderdi.

Heyecan dolu gecenin sonunda daha sonra da eleme oylaması yapıldı. Oylamada en fazla ismi çıkan yarışmacı Çağatay oldu. Haftalardır eleme potasına giren Çağatay ekip arkadaşlarına adeta sitemde bulundu. Eda ise Tanya’ya 2020 yılı yarışmacısı olmadığı için eleme adayı seçtiğini söyleyerek reaksiyon gösterdi.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI HANGİ KADRO KAZANDI?

Haftanın birinci dokunulmazlık oyununda yarışmacılar dünya mutfağında çaba verdi. Bu etaptaki konseptte ise gecenin yemekleri; pan con tomate, panisses ve aioli sos, Quiche provencale, nicoisse salatası, encornets farcis, bouillabaisse ve xuixo oldu.

Batı Akdeniz yemekleri için şefler verilen süreyi duyurduktan sonra yarışmacılar tezgah başına geçti. Müddet sonunda şefler tabakları kıymetlendirdi ve dokunulmazlık oyununu Sergen’in kaptan olduğu mavi kadro kazandı. Kırmızı ekip ise kişisel dokunulmazlığa gitti.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı kadro yarışmacıları gecenin ikinci etabında bu sefer siyah önlüklerini giyerek ferdî dokunulmazlık için tezgah başına geçti. Bu tıpta şefler yarışmacılardan kağıtta levrek istedi.

Bu etapta şefler teknik bilgileri anlattıktan sonra yarışmacılara tam 40 dakika mühlet verdi. Şeflerin yaptığı kıymetlendirme sırasında Esra’nın tabağından kılçık çıktı. Kıymetlendirme sonrası dokunulmazlığı Tanya kazandı.

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU