Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

MasterChef eleme adayları belli oldu 21 Eylül 2023 | Dün akşam MasterChef eleme potasına kim gitti, ‘bademli yemekler’ dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Potada gerginlik’

MasterChef eleme potasına giren isimler, dün gece aşikâr oldu. Büyük finale yavaş yavaş yaklaşan MasterChef All Star’ın 21 Eylül tarihli 95. son kısmında, kırmızı ve mavi ekip, ‘Bademli yemekler” konseptinde gayret verdi. Danilo, Somer ve Mehmet Şef’in istediği yedi çeşit yemek menüsünü daha düzgün hazırlayan kırmızı ekip haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanırken, mavi kadroda ise iki yarışmacı MasterChef eleme adayı seçildi. Öte yandan Ayaz kaptanlığındaki mavi gruptaki oylamada yaşanan gerginlik ekranlara damga vurdu. Pekala, dün gece MasterChef’te potaya kimler gitti? Son kısımda MasterChef kimler eleme adayı oldu? İşte, 1. ve 2. eleme adayları ve yeni kısım fragmanı.

MasterChef eleme adayları belli oldu 21 Eylül 2023 | Dün akşam MasterChef eleme potasına kim gitti, ‘bademli yemekler’ dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Potada gerginlik’
41 views
22 Eylül 2023 - 0:00

MasterChef All Star 1. ve 2. eleme adayları, 21 Eylül Perşembe akşamı yaşanan dokunulmazlık oyunu heyecanı ile netlik kazandı. TV8 ekranlarında haftanın her günü sevenleriyle buluşan MasterChef’in son kısmında yarışmacılar bademle hazırlanan yemekler konseptinde önlük giydi. Gecenin sonunda kırmızı kadro kazanırken, mavi ekipte ise MasterChef eleme potasına giren isimler Sergen ve Azize oldu. Pekala, MasterChef eleme potasına kimler gitti? İşte, son kısımda yaşananlar.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Mavi grubun dokunulmazlık oyununu kaybettiği gecede ferdî dokunulmazlığı kazanan Kıvanç eleme potasına Sergen’i gönderdi.

Heyecan dolu gecenin sonunda daha sonra da eleme oylaması yapıldı. Oylamada en fazla ismi çıkan yarışmacı Azize oldu. Eleme potasında yaşanan gerginlik ise dikkat çekti. Böylelikle bu hafta MasterChef eleme adayları Kerem, Dilara, Barbaros, Sefa, Sergen ve Azize oldu.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI HANGİ GRUP KAZANDI?

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda şefler yarışmacılardan ‘Bademli yemekler” konseptinden yedi çeşit yemek istedi. Gecenin menüsünde ise Romesco ve crostini, Sütlü badem çorbası, Bobotie, Terkib-i çeşidiyye, Buhara pilavı, Kavala kurabiyesi ve Keşkül vardı.

Bu menü için mühlet tam 50 dakika oldu. Yarışmacıların hazırladığı yemeklerin akabinde şefler değerlendirmelerini yaptı. En başarılı menüyü yapan kırmızı kadro dokunulmazlık oyununu kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi ekip yarışmacıları gecenin ikinci etabında bu sefer siyah önlüklerini giyerek kişisel dokunulmazlık için tezgah başına geçti. Bu çeşitte şefler yarışmacılardan yabani armuttan yaratıcı tabaklar istedi.

Sürenin başlamasının akabinde yarışmacılar epeyce yaratıcı tabaklar ortaya çıktı. Tıbbın sonunda en başarılı tabağı yapan isimler; Kıvanç, Tahsin, Azize ve Alican oldu. Gecenin sonunda ise kişiselliği Kıvanç kazandı.

YENİ KISIM FRAGMANI YAYINLANDI

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU