Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU (23 Eylül 2023) Dün akşam MasterChef’te potaya kim gitti, kimler kazandı? İşte MasterChef’te 7. son eleme adayı…

MasterChef potaya kim gitti, sorusu yarışın cumartesi akşamı yayınlanan son kısmında karşılığını buldu. Heyecanla izleyenler tarafından takip edilen MasterChef All Star’ın 23 Eylül tarihli 97. son kısmında, kırmızı ve mavi kadro Şef Hüseyin Kankaya’nın imza tabağı ‘deniz eserleri taco’yu en uygun biçimde hazırlamak için uğraş verdi. Danilo, Somer, Mehmet ve konuk şef Hüseyin Kankaya’nın istediği yemeği en âlâ tabağı yapan Tahsin, Tolga, Batuhan, Ayaz ve Alican eleme adayı olmaktan kurtuldu. Gecenin finaline ise Tanya ve Esra kaldı. Pekala, MasterChef’te eleme adayı kim oldu? MasterChef’te eleme potasına giden son isim kim oldu? İşte, 23 Eylül MasterChef 7. eleme adayı ve son kısımda yaşananlar.

MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU (23 Eylül 2023) Dün akşam MasterChef’te potaya kim gitti, kimler kazandı? İşte MasterChef’te 7. son eleme adayı…
46 views
24 Eylül 2023 - 0:00

MasterChef All Star son eleme adayı 23 Eylül Cumartesi akşamı belirli oldu. TV8 ekranlarında haftanın her günü sevenleriyle buluşan MasterChef’in son kısmında yarışmacılar eleme oyununda bu kere ferdi çaba verdi. Birinci etapta şef tabağı yapan beş yarışmacı üst çıkarken, ikinci tipe ise Eda, Tanya, Esra, Kıvanç ve Barış kaldı. Şeflerin en sevmediği eserler final etabında gayret veren beş yarışmacı adeta vakitle yarıştı. Gecenin sonunda ise eleme adayı Tanya oldu. Pekala, dün gece MasterChef 7. eleme adayı kim seçildi? İşte, son kısımda yaşananlar.

MASTERCHEF ELEME OYUNUNUN BİRİNCİ TİPİNDE KİMLER KAZANDI?

Altı eleme adayının belirlendiği yarışta, dün gece kırmızı ve mavi kadro yedinci eleme adayı olmamak için ferdî uğraş verdi. Bu cinste MasterChef’e konuk şef Hüseyin Kankaya katıldı. Şefler birinci etapta yarışmacılardan Hüseyin Kankaya’nın özel yemeği deniz eserleri taco’yu istedi.

Verilen müddetin akabinde yarışmacıların hazırladığı tabaklar 4 şef tarafından değerlendirildi. Birinci etabın sonunda en yeterli tabağı hazırlayan yapan Tahsin, Tolga, Batuhan, Ayaz ve Alican eleme adayı olmaktan kurtuldu. Başka yarışmacılar ise ikinci çeşidi oynamak için tekrar tezgah başına geçti.

MASTERCHEF ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

Gecenin ve haftanın son eleme tipinde bu kere şefler yarışmacılara sürpriz yaptı. Eleme cinsine kalan Eda, Kıvanç, Barış, Tanya ve Esra’den şefler kendilerinin sevmediği meyveler ile yaratıcı tabaklar hazırlamalarını istedi. Eda ve Barış Somer Şef’in, Tanya Danilo Şef’in Esra ve Kıvanç ise Mehmet Şef’in sevmediği yemekleri seçti.

Verilen mühlet sonunda şefler yarışmacıların tabaklarını kıymetlendirdi. Finale Esra ve Tanya kalırken, en başarısız tabağı Tanya hazırladı. Verilen krara nazaran Tanya haftanın son eleme adayı oldu. Böylelikle bu haftanın eleme adayları Kerem, Dilara, Barbaros, Sefa, Sergen, Azize ve Tanya oldu.

MASTERCHEF TANYA KİMDİR?

Tanya Kilitkayalı, müsabakaya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden katılıyor. Yaptığı yemekle üçlü elemelere kalan Kilitkayalı Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Turizm Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Kısmı mezunu.

2019 yılında yüksek lisans eğitimini tamamlayan Tanya Kilitkayalı, eğitim gördüğü okulda öğretim vazifelisi olarak çalışmaya başlamıştır. Kilitkayalı, Kıbrıs Mutfağı üzerine ailesi ile birlikte bir restoran işletiyor.

MasterChef 2020 döneminde yarışan Tanya, yarıştan elenmesinin akabinde vedasının erken olduğunu tabir etmişti.

YENİ KISIM FRAGMANI YAYINLANDI

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU