Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

MasterChef 1. ve 2. eleme adayı kim oldu? 1 Ağustos MasterChef All Star eleme potasına kimler gitti, dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte eleme adayları!

MasterChef eleme adayları kimler oldu? sorusunun cevabı ve dokunulmazlık oyununu hangi kadronun kazandığı dün gece netlik kazandı. Haftanın 1. ekip oyunu ile yayınlanan MasterChef All Star’ın 1 Ağustos tarihli 44. son kısmında kırmızı ve mavi ekip dolma çeşitleri düellosunda karşı karşıya geldi. İki grup yarışmacı eşleşmelerinin yapıldığı oyunda, dokunulmazlık oyununu kazanan mavi ekip kendisini garanti altına alırken, kırmızı grupta ise MasterChef 1. ve 2. eleme adayı belirli oldu. Heyecan dolu gecede ferdî dokunulmazlığı ise Tolga kazandı. Pekala, MasterChef son kısımda kim kazandı? MasterChef eleme potasına kimler girdi? İşte, MasterChef All Star eleme adayları ve son kısımda yaşananlar.

MasterChef 1. ve 2. eleme adayı kim oldu? 1 Ağustos MasterChef All Star eleme potasına kimler gitti, dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte eleme adayları!
48 views
02 Ağustos 2023 - 1:00

MasterChef All Star 1. ve 2. eleme adayları 1 Ağustos akşamı netlik kazandı. TV8 ekranlarında haftanın her günü sevenleriyle buluşan MasterChef’in son kısmında yarışmacılar düelloda çaba etti. Ülke genelindeki dolmalar konseptinde yarışmacı eşleşmesi yapıldıktan sonra kırmızı ve mavi ekip vakitle yarıştı. Gecenin sonunda ise MasterChef eleme adayları Tanya ve Mert olarak belirlendi. Pekala, MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? MasterChef eleme adayı kimler oldu? İşte, son kısımda yaşananlar.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Mavi kadronun dokunulmazlık oyununu kazandığı gecede kişisel dokunulmazlığı kazanan Tolga eleme adayı olarak Tanya’nın ismini verdi.

Heyecan dolu gecenin sonunda daha sonra da eleme oylaması yapıldı. Oylamada en fazla ismi çıkan yarışmacı Mert oldu. Böylelikle MasterChef’te bu haftanın eleme adayları Tanya ve Mert olarak belirlendi.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI HANGİ GRUP KAZANDI?

Haftanın birinci dokunulmazlık oyununda yarışmacılar düelloda eşleşti. Bu etapta yarışmacılar dolmalar için karşılaştı. Kaptanların yarışmacı – yemek eşlemesi ise şu formda oldu:

Mumbar dolması – (Azize ile Gamze)

Kaburga dolması – (Ayaz ile Suna)

Lahana dolması – (Sefa ile Tahsin)

Şıhıl Mahşi – (Alican – Batuhan)

Kavun dolması – (Çağatay – Tolga)

Kalamar dolması – (Sergen – Mert)

Şalgam dolması – (Berker – Tanya)Pirinçli elma dolması – (Rıfat – Barış)

Kofik dolması – (Esra – Eda)

Girit kabağı dolması – (Dilara – Eray)

Düello biçiminde oynanan bu etapta verilen müddet sonrası şefler tabakları kıymetlendirdi ve mavi grup dokunulmazlık oyununu kazandı. Kırmızı kadro ise ferdi dokunulmazlığa gitti.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı ekip yarışmacıları gecenin ikinci etabında bu defa siyah önlüklerini giyerek ferdi dokunulmazlık için tezgah başına geçti.

Bu tıpta şefler yarışmacılardan dondurma ana eseri ile yaratıcı tabak istedi. Mühlet ise 45 dakika oldu. Kıymetlendirme sonucu ferdî dokunulmazlığı Tolga kazandı.

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU