Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Kardeşlerim 27. son bölüme Ömer’in evine şok baskın! İşte Kardeşlerim son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Kardeşlerim 27. son kısım izleme ekranı yayınlandı. Cumartesi akşamları seyirci karşısına çıkan Kardeşlerim’in 6 Kasım tarihli son kısmında Suzan’ın Akif’in evlilik dışı alakasından olan oğlunu herkesin içinde açıklaması dikkat çekti. Nakliyecilerle birlikte yakalanan Oğulcan ve Doruk nezarethaneye düşerken dizinin final anında Ömer’i soran bir küme kişinin konuta saldırması haftaya damga vurdu. İşte, Kardeşlerim 27. son kısım full HD izleme ekranı ve yeni kısım fragmanı.

Kardeşlerim 27. son bölüme Ömer’in evine şok baskın! İşte Kardeşlerim son bölüm ve yeni bölüm fragmanı
65 views
23 Temmuz 2023 - 3:00

Kardeşlerim son kısım tek kesim yayınlandı. ATV ekranlarında 6 Kasım Cumartesi akşamı sevenleri ile buluşan Kardeşlerim’de bu hafta Çocuklar okulda yapılacak olan kostümlü baloya katılmak için çabalarken, Suzan ile Şahane’nin işbirliği geceye damga vurdu. Dizinin yayınlanan yeni kısım fragmanında ise konuta yapılan taarruzda Orhan’ın silahla birini vurması çarpıcı gelişmelerin sinyallerini verdi. Dizinin son kısmını aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

KARDEŞLERİM SON KISIM İZLEME EKRANI

KARDEŞLERİM 27. KISIMDA NELER OLDU?

Nakliyecilerle birlikte yakalanan Oğulcan ve Doruk nezarethaneye düşerken, Akif’e karşı Suzan’la birlik olan Nebahat, beklenmedik bir karar alır. Çocuklar okulda yapılacak olan kostümlü baloya katılmak için çabalarken, Suzan ile Mükemmel da sürpriz bir iş birliğine girişirler. Şengül bir dalgınlık kurbanı olarak başını kaygıya sokup, çaresizce Orhan’dan yardım ister. Bu yardım bir sürü yüzleşmeye sebep olurken, Ömer, kendisine ve ailesine yönlendirilen büyük tehditten şimdi habersizdir.

YENİ KISIM FRAGMANI YAYINLANDI

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU