Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Hastane önünde vahim olay, iki bacağını kaybetti

Muğla’nın Milas ilçesinde meydana gelen kazada arabanın kaldırıma çıkarak çarptığı 2 bayan araba ile duvar ortasına sıkıştı. Bayanlardan biri alındığı ameliyatta iki bacağını birden kaybetti, hayat gayreti veriyor. Muğla’nın Milas ilçesinde özel bi…

Hastane önünde vahim olay, iki bacağını kaybetti
74 views
01 Temmuz 2023 - 15:00

Muğla’nın Milas ilçesinde meydana gelen kazada arabanın kaldırıma çıkarak çarptığı 2 bayan araba ile duvar ortasına sıkıştı. Bayanlardan biri alındığı ameliyatta iki bacağını birden kaybetti, hayat gayreti veriyor.

Muğla’nın Milas ilçesinde özel bir hastaneye giden Nuran Akhan, hastane önünde dünürü Ayşe Aydoğan ile birlikte U dönüşü yapan bir arabanın altında kaldı.

Otomobil ile hastane duvarı ortasına sıkışan Akhan ve Aydoğan’a birinci müdahaleyi hastane işçisi yaptı.

Sıkıştıkları yerden çıkarılıp hastaneye taşınan iki bayandan Akhan ivedilikle ameliyata alındı. Akhan’ın ezilen iki bacağının kesildiği ve durumunun ağır olduğu belirtildi. Aydoğan’ın ise kazayı hafif sıyrıklarla atlattığı hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

Olaydan sonra arabanın sürücüsü C.L. polis tarafından gözaltına alınarak İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

“HUKUKİ SÜRECİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ”

Nuran Akhan’ın oğlu Cemal Akhan SÖZCÜ’ye yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Büyük şok ve ıstırap içerisindeyiz, annem ve kayınvalidem hastanenin önündeki duvarın önünde yani kaldırımda bekliyorlar.

O anda süratle gelen araba demir bariyerleri yıkarak annemi ve kayınvalidemi duvara sıkıştırıyor. Annem şu anda ağır bakımda ve iki bacağı kesildi.

Büyük bir şok içerisindeyiz, bu tam bir trafik terörü, şu anda çok şaşkınız lakin hukuksal sürecinde peşini bırakmayacağız. Bu şoförün tutuklanması için vilayetle de birilerinin ölmesini mi bekleyeceğiz?”

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU