Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Devasa timsah ağzında cansız bir adamın bedeni ile Florida sokaklarında gezdi

ABD’nin Florida eyaletinde ağzında cansız bir adamın vücudu ile dolaşan timsah yetkiller tarafından etkisiz hale getirdi. Timsahın manzaraları bugün toplumsal medyanın en çok konuşulan mevzularından biri oldu.

Devasa timsah ağzında cansız bir adamın bedeni ile Florida sokaklarında gezdi
43 views
23 Eylül 2023 - 9:00

ABD’nin Florida eyaletinde yer alan Clearwater’da bulunan yaklaşık 4.5 metre uzunluğundaki timsah yetkilileri alarma geçirdi.

Olay Cuma günü bölge sakinlerinden birinin ağzında cansız birinin vücudunu taşıyan devasa bir timsah gördüğünü ihbar etmesi ile ortaya çıktı.

“AĞZINDA BİR CESET

News 9’a konuşan JaMarcus Bullard isimli görgü şahidi, “Ağzında bir ceset olduğunu görebiliyordum. Bu yüzden çabucak kaydetmeye başladım ve Largo İtfaiyesini aradım” dedi.

Yaptığı bir iş görüşmesinden denk gelirken timsahı gördüğünü anlatan Bullard, acil durum çalışanının gelir gelmez devasa timsahı sudan çıkardığını belirterek “Biz uzakta beklerken bir silah sesi duyduk sanırım timsahı vurdular” dedi.

GÖRÜNTÜLER TOPLUMSAL MEDYAYA DÜŞTÜ

Pinellas İlçesi Şerif Ofisi de olay sonrası hem kurbanın hem de timsahın kanaldan çıkarıldığını doğruladı fakat tetiği çekenlerin kendileri olup olmadığı konusunda bilgi vermeyi reddetti.

Sosyal medyaya düşen manzaralarda de 4.5 metrelik timsahın müfettişlerin yanında kanlar içerisinde yattığı görüldü.

Timsahın bulunduğu bölge, 5 dönümlük bir gölü de içeren Ridgecrest Park’da yer alıyor.

TİMSAHIN AĞZINDAKİ ADAMIN VEFAT NEDENİ ARAŞTIRILIYOR

Bölge sakinlerine nazaran, devasa timsahlar bölgede sık sık görülüyor lakin bu hafta etkisiz hale getirilen timsah en büyüklerden biriydi.

Müfettişler timsahın ağzında cansız vücudu bulunan Floridalı vatandaşın vefat nedenini belirlemeye çalışıyor.

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU