Günlük Haber Oku – Haber – Haberler – Son Dakika Haberleri

Bakan Tekin şehit öğretmeni andı

Ulusal Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, şehit öğretmen Necmettin Yılmaz’ın vefatının altıncı yıl dönümü münasebetiyle bir bildiri yayımladı.

Bakan Tekin şehit öğretmeni andı
52 views
16 Temmuz 2023 - 9:00

Bakan Yusuf Tekin’in bildirisi şöyle:

“Memleketimize hizmet yolunda fedakârca çalışan ve bu uğurda şehit olan öğretmenlerimiz, milletimizin kalbinde ve dimağında eşsiz bir yere sahip. Milletimiz ve çocuklarımızın istikbali için gecesini gündüzüne katan öğretmenlerimizin ülkülerine, heyecanlarına ve mesleksel aşkına gölge düşürecek tüm menfur terör hücumlarına karşı devlet olarak uğraşımızı sonuna kadar sürdüreceğiz. Ortadan geçen 6 yıla karşın yüreğimizde acısı dinmeyen şehit öğretmenimiz Necmettin Yılmaz’ı rahmetle yâd ediyorum. Mesleğinin 8’inci ayında tertemiz vatan evlatlarının aydınlık geleceği uğruna toprağa düşen Necmettin Öğretmen’imizin makamı ali, ruhu şad olsun. Türkiye sevdasıyla dolu meslektaşları olarak bizler, onun hayatını verdiği kutsal ülkü için kararlılıkla çalışmaya ve yurdumuzun dört bir yanını bilgi ve hikmetin ışığında aydınlatmaya devam edeceğiz.”

hassas kontrollü klima Tesettür giyim Deneme bonusu veren siteler asibet asibet giriş roofbet roofbet giriş ofansifbet ofansifbet giriş avvabet avvabet giriş

COPYRIGHT TUM HAKLARI SAKLIDIR 2022 - GUNLUK HABER OKU